KIRŞEHİR

Parçalı Bulutlu, 24°C

Diğer Şehirler →

$ DOLAR → Alış: 8,56 / Satış: 8,60
€ EURO → Alış: 10,09 / Satış: 10,13
23 Nisan 2017 16:28

Valilik Enes Özdemir’e emanet


Valilik Enes Özdemir’e emanet

 

Kırşehir’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında, Valilik makamına temsili öğrenciler oturdu.

Vali Necati Şentürk’ten Valilik Makamını devralan Şehit Astsubay Ömer Halisdemir İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Anıl Enes Özdemir, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışını Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak çocuklara hediye eden Büyük Önder Atatürk’e şükranlarını sunduklarını söyledi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili bir mesajlar veren Özdemir, “Eğitim ve öğretimde lider olan ilimizde milli ve manevi değerleri özümseyen, imanlı, gönülleri vatan, bayrak, ezan sevgisiyle dolu gençler yetiştirmek en büyük amacımızdır. Tüm öğrencilerimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum.” dedi.

Özdemir, “Belediyeye yolları genişleterek düzeltmesi, yeni yollar yapması doğrultusunda talimatlar verirdim. Ayrıca, çocuklarımızın oyun alanları genişletilmeli, oyun alanı olmayan okullarımıza da oyun parkları yapılmalıdır. Emniyet teşkilatımız yerinde ve güzel çalışmalar yapmakta, ilimizin asayişini en iyi şekilde temin etmektedir. Gelecek nesillere aktaracağımız en önemli değerlerimizden ve miraslarımızdan biri olan gençliğimize dair önemli yatırımlar yapardım.” sözlerini kullandı.

 

icon