KIRŞEHİR

Az Bulutlu, 25°C

Diğer Şehirler →

$ DOLAR → Alış: 8,56 / Satış: 8,60
€ EURO → Alış: 10,09 / Satış: 10,13
07 Şubat 2017 20:24

Şentürk’ten, İmamhatip okuluna ziyaret


Şentürk’ten, İmamhatip okuluna ziyaret

Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Fatımatüz Zehra İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret etti.

Vali Necati Şentürk, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, Kırşehir’de eğitim kalitesini artırmak için önemli çalışmaların yürütüldüğünü söyledi.

Eğitim hayatına yeni başlayan 24 derslikli Fatımatüz Zehra İmam Hatip Ortaokulu’nun ilimize hayırlı olmasını dileyen Şentürk, şunları söyledi.

“Öğrencilerimiz toprağa ekilen mücevherlerdir. Öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirerek geleceğe hazırlamak gayretindeyiz. Gelecekte ülkemizi yönetecek olan öğrencilerimizin bilgili, imanlı, inançlı, saygılı, kültürlü bireyler olacağından şüphem yoktur. Değerli öğrencilerimiz, arkadaşlarınızla iyi geçinin, anne-babalarınıza, öğretmenlerinize ve büyüklerinize karşı saygıda kusur etmeyin, derslerinize iyi çalışın ki büyük başarılar elde edebilesiniz. Şehit Asb. Ömer Halisdemir İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, işletmecisi ve kapısı olmayan kantinde alış-verişlerini kendileri yapıyorlar. Kumbaraya da para atıyor ve yardıma muhtaç öğrencilere veriyorlar. Öyle bir kantin bu okulda da olacak. İnanıyorum ki, sizler de o kardeşleriniz gibi harama tenezzül etmeyeceksiniz.” dedi.

Vali Şentürk, ziyaretin ardından öğrencilerle sohbet etti.

 

icon