KIRŞEHİR

Parçalı Bulutlu, 24°C

Diğer Şehirler →

$ DOLAR → Alış: 8,56 / Satış: 8,60
€ EURO → Alış: 10,09 / Satış: 10,13
15 Mayıs 2017 21:09

Şentürk, Anneleri ağırladı


Şentürk, Anneleri ağırladı

 

Vali Necati Şentürk’ün eşi Sevim Şentürk, Anneler Günü nedeniyle Huzurevin de kalan bayanları evinde ağırladı.

Vali Konağında ağırladıkları misafirlerle yakından ilgilenen Şentürk, ziyaret sırasında yapılan sohbette, onları ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Huzurevinde kalan bayanların yüzlerini gülerken görmenin kendilerini de mutlu ettiğini belirten Şentürk, “Annelik hakkı ödenmez. Annelik çok farklı bir duygudur, anlatılmaz yaşanır. Sizler bizleri büyük fedakarlıklarla büyüterek bugünlere getirdiniz. Sizlere minnettarız. Devletimiz sizlere gereken yardımı yapmaktadır. Devletimizin şefkatli kollarında, kimseye muhtaç olmadan, hayatlarınızı sağlıklı ve huzurlu bir şekilde sürdürmeniz en büyük temennimizdir. Ülkemiz ve bizler için dualarınızı esirgemeyin. Bizler de her zaman sizlerin yanında olmaya gayret ediyoruz. Bizler de sizlerin birer evladı sayılırız. Bu duygularla, hepinizin Anneler Gününü kutluyorum.” dedi.

Belediye Başkanı eşi Zerrin Bahçeci, Ahi Evran Üniversitesi Rektörü eşi Kadriye Karakaya, İl Emniyet Müdürü eşi Kezban Akyüz, İsmet Sevinç Karagüllü ile Huzurevinin bayan yöneticilerinin yer aldığı ziyaret, Valimiz Sayın Necati Şentürk’ün eşi Sevim Şentürk’ün Huzurevinde kalan bayanlara çeşitli hediyeler vermesi ve onlarla sohbet etmesi ile sona erdi.

 

icon