KIRŞEHİR

Az Bulutlu, 23°C

Diğer Şehirler →

$ DOLAR → Alış: 8,82 / Satış: 8,85
€ EURO → Alış: 10,35 / Satış: 10,39
23 Haziran 2017 10:44

Omurilik Felçlilerinden AEÜ’ye teşekkür


Omurilik Felçlilerinden AEÜ’ye teşekkür

 

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneğinden Ahi EvranÜniversitesine (AEÜ) Teşekkür edildi.

Geçtiğimiz aylarda Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğretim elemanlarından Öğr. Gör. Esra Yılmaz koordinatörlüğünde başlatılan kampanyaya Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı 2. sınıf öğrencileri ile destek verildi.

Çevre temizliği bilinci ve geri dönüşüm bilincinin de oluşturulmasının istendiği proje ile hedeflenen kapak sayısının da üzerine çıkıldı. İki tekerlekli sandalye alabilmek için yola çıkılan kampanya ile birlikte 2,5 ton kapak toplanarak 7 engelli vatandaşımızın yüzü güldü.

Üniversitenin engelsiz yaşama sağladığı katkıdan dolayı Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği tarafından teşekkür belgesi verildi.

Ahi Evran Üniversitesinin insani duyguları yüksek ve yardımsever bir üniversite olduğunu belirten Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya, bu teşekkür belgesinin üniversitemiz için çok önemli olduğunu ifade etti.

Karakaya, üniversite olarak sosyal sorumluluk projelerine katkıda bulunmaya devam edeceklerini söyleyerek kampanyaya emek harcayan herkese ayrı ayrı teşekkür etti.

 

icon