KIRŞEHİR

Az Bulutlu, 24°C

Diğer Şehirler →

$ DOLAR → Alış: 8,82 / Satış: 8,85
€ EURO → Alış: 10,35 / Satış: 10,39
19 Ocak 2017 18:40

Öğrenciler bilgisayarla ödüllendirildi


Öğrenciler bilgisayarla ödüllendirildi

Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Şehit Astsubay Ömer Halisdemir İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdür Vekili Şevket Karadeniz’in de hazır bulunduğu ziyarette Okul Müdürü Abdurrahman Ergül’den okul hakkında bilgiler alan Vali Necati Şentürk, sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti.

Öğrencilere sorular soran Şentürk, sorulara en hızlı ve doğru biçimde cevap veren öğrencileri bilgisayar ve altınla ödüllendirdi.

Öğrencilerin, durumu hakkında okul yöneticilerinden bilgiler alan ve öğrencilere çeşitli nasihatlerde bulunan Şentürk, “15 Temmuz kahramanı Ömer Halisdemir’in adı bu okula verildi. Siz de okulun ismine layık olarak derslerinize çalışacak ve başarılı olacaksınız. Büyüdüğünüzde bizlerin yerine sizler geçeceksiniz. Derslerinize çok iyi çalışacaksınız, spor yapacaksınız, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkacaksınız. Kırşehir’de eğitime önem veriyoruz. Devletimiz, eğitim konusunda elinden gelen gayreti göstermektedir. Sizleri geleceğe yetiştiren öğretmenlerinize ve anne-babalarınıza teşekkür ediyorum.” dedi.

 

 

icon