KIRŞEHİR

Az Bulutlu, 28°C

Diğer Şehirler →

$ DOLAR → Alış: 8,44 / Satış: 8,47
€ EURO → Alış: 9,94 / Satış: 9,98
21 Şubat 2017 20:04

Külünk, Kırşehir’de Açıklamalarda Bulundu


Külünk, Kırşehir’de Açıklamalarda Bulundu

Kırşehir Müftülüğünde yapılan Yeni Anayasa ve 15 Temmuz konulu konferans programına Kırşehir Valisi Necati Şentürk, AK Parti Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, AK Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli, KİMDER Başkanı Hurşit Arısoy ve çok sayıda vatandaş katıldı.

KİMDER (Kırşehir İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği) tarafından düzenlenen 15 Temmuz ve Anayasa konferansında AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, açıklamalarda bulundu.

Ülkede fikir adamlarının mahkum edildiğini, Muhsin Yazıcıoğlu’nun, Turgut Özal’ın öldürüldüğünü, Mustafa Kemal’in zehirlendiğini, Erbakan hocanın tasfiye edildiğine dikkat çeken Külünk, “Türkiye’yi son 10 yıldır, Erdoğan olmadan devam edilmesini istiyorlar? Peki Nedeni nedir? Çünkü bu önemli isimler, ülkesinde mili olsun, bağımsız olsun, kendi ekonomisi, kendi savunması olsun demeleridir” dedi.

 

 

Metin Külünk, 16 Nisan da yapılacak referandumun çok önemli olduğunu vurguladı.

Külünk, “Milli Mücadele içindeyiz, aslında bu Türkiye mücadelesidir. Türkiye’ye sahip çıkmamız lazım, bizi bize daha da önemlisi Türkiye’yi bize bırakmak istemiyorlar. Şunu unutmayalım, bugün FETÖ gider, yerine başkası gelir. Çünkü, bu ülkenin haini bitmez. Ülkeye ihanet edenler bitmez” ifadelerini kullandı.

 

 

 

icon