KIRŞEHİR

Çok Bulutlu, 17°C

Diğer Şehirler →

$ DOLAR → Alış: 6,48 / Satış: 6,51
€ EURO → Alış: 6,97 / Satış: 7,00
06 Eylül 2013 15:29

Kısır Çekişmelerle Uğraşmayıp, Milletimize Hizmet Ediyoruz


Kısır Çekişmelerle Uğraşmayıp, Milletimize Hizmet Ediyoruz

AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı İl Danışma Meclisi Toplantısını Gerçekleştirdi.

AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı’nın hafta sonu İl Kültür Müdürlüğü Toplantı Salonunda Gerçekleştirdiği İl Danışma Kurulu Toplantısına ilçelerden ve beldelerden de partililer katıldı.

Açılış, Yoklama ve Saygı Duruşu, İstiklal Marşının okunmasıyla Divan oluşturularak program başlatıldı.

Toplantıda açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Salih Çetinkaya, AK Parti’nin kısır çekişmelerle uğraşmayacağını bunun yerine hizmet edeceğini amaçlarının hizmet olduğunu anlatarak partilileri açıklamalarda bulundu.

Faaliyet sunumunun da oynatıldığı İl Danışma Kurulu Toplantısında partililere sandık çalışmaları hakkında da bilgi veren İl Başkanı Salih Çetinkaya, “AK Partinin gücünü kaybetmeden durmadan yoluna devam etmektedir. Amacımız her daim millete hizmet etmektir. Geçtiğimiz hafta genişletilmiş il başkanları toplantısına katıldım, Sayın Başbakanımızın da söylemiş olduğu gibi bizim işimiz sadece millete hizmet, vatandaşımıza hizmettir. Partimizin 12. Kuruluş yıldönümünü kutladık, ziyadesiyle mutlu ve gururluyuz. Partimiz kurulduğu günden bu yana milletine hizmet etmiş, milleti de bu hizmeti görerek partisine olan güvenini belli ederek seçimlerde gerekli desteği göstermiştir.Kırşehir il merkezimiz, ilçe merkezlerimiz, beldelerimiz ve köylerimizde oy potansiyelimiz her geçen gün artmakta, milletimizin bize olan güveni de ziyadesiyle artmaktadır.

Bizlerin amacı makam mevki değildir ve olmamalıdır. Bizlerin amacı Bu aziz millete hizmet etme aşkımızın durmadan devam etmesidir. Kararlılıkla bu yolda durmaktır ve duracağız İnşallah. Bizler refah ve huzur ortamında yaşayan bir Türkiye’yi hedefliyoruz ve bu hedeflenen noktalaya da ulaştıracağız. ” ifadelerini kullandı.

Çetinkaya, il danışması toplantıları ile partililer ile her zaman görüş alışverişi olduğunu, bu kuralı da her zaman devam edeceğini sözlerine ekleyerek, “Kırşehir’de il başkanlığımız döneminde üye sayımızı ciddi oranda arttırdık, üye çalışmalarımız sürekli devam etmektedir. Kadın kollarımız ve gençlik kollarımız kendi bünyelerinde üyelik çalışmaları yaparken, belde ve köylerimizde de bu çalışmalar devam etmektedir. Partimize, AK Partiye üye olan tüm partililerimiz bu milletin daha huzurlu ve istikrarlı yaşayabilmesine emek sarf etmektedirler. Kırşehir’de Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Merkez İlçe ile ilçelerimiz ile hep birlikte çalışmaktayız. Sıkılmadan yorulmadan herkese ulaşarak onların dertlerine ortak olmaya çalışıyor ve onlara destek oluyoruz, AK Parti olarak milletimizden kopmadık, kopmayacağız, her daim milletimiz ile bir bütünüz.” dedi.

Başkan Çetinkaya’nın konuşmasının ardından ilçe başkanları adında Çiçekdağı İlçe Başkanı Hasan Hakanoğlu konuşma yaparken, Çiçekdağı’nda AK Parti’nin sandık çalışmalarından bahsetti. Hakanoğlu, “ Çiçekdağı’nda amacımız millet gücümüz millet olmuştur. AK Parti 2011 genel seçimlerinde Çiçekdağı’nda %50’den fazla oy almıştır. Bu oy oranını devam ettirerek, Çiçekdağı’nda yerel seçimlerde de yakalamak ve AK Parti’nin birinci parti olması için var güzümüz ile çalışacağız. Millete hizmet etme yolunda durmadan yorulmadan devam edeceğiz.” Dedi.

Hakanoğlu’nun ardından ise yerel politikalar hakkında bilgi vermek üzere Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci kürsüye gelerek Kırşehir İl Merkezindeki çalışmalar hakkında bilgi verdi. Bahçeci, “ Kırşehir Belediye Başkanlığı olarak vatandaşlarımızın istek ve taleplerine göre hareket etmeye çalışıyoruz. Şu mahalle bu mahalle ayrımı yapmadan her mahalleye hizmet götürmeye çalıştık ve çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tüm mahallelerimize park yaptık. Yine kent parkı projemiz ile Kırşehir’de olmayan çok farklı bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Durmadık beklemedik ve Ahi Külliyesi Projemiz ile Cumhuriyet Tarihinin ilk ve en büyük Külliyesini yapıyoruz. Kırşehir bu hizmetler ile çağ atlayacaktır. AK Belediyecilik anlayışını devam ettirerek, Kırşehir’e hizmet ediyoruz ve hizmet etmeye devam edeceğiz.” Dedi.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin ardından, parti politikaları ve hükümet çalışmaları hakkında bilgi veren Milletvekili Abdullah Çalışkan, “ Kırşehir de birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımıza projelerimize devam ediyoruz. Ahi Evran Üniversitemizde öğrenci sayımız 17 bini bulmaktadır. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezimizi hizmete açtık. Yaşlı ve Bakım Rehabilitasyon Merkezimiz yatırım programına alındı. Kaman ve Mucur’a huzurevi yapılması için tüm hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Kırşehir’i ülkemize milli ve olimpik sporcu yetiştiren bir kent yapmayı hedefliyoruz. 1500 kişilik kapalı spor salonumuz hizmet vermeye başladı. Kırşehir’i yeni çıkan Afet Riski Altındaki Alanların dönüştürülmesi kanunu kapsamında kentsel dönüşüm uygulanacak 33 il arasına aldık. TOKİ Bağbaşı Kentsel Dönüşüm Projemiz kapsamında 2 bin 762 konutun yapımına başlandı. Külliyemizin çalışmalarımız başladı. Yeni Valilik Konağımız, yeni İl Özel İdare binamız hizmete açıldı. Kaman Hükümet Konağımız hizmete girdi. Kırşehir’i termalin merkezi yapmayı hedefliyoruz. Jeotermal sera bölgesi yapmak için çalışmalar yapmaktayız. Her zaman amacımız bu şehri daha yaşanabilir hale getirmektir. ’Durmak Yok Yola Devam’ diyerek tüm çalışmalarımızda önceliğimizi Kırşehir’e veriyoruz.”dedi.

AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı İl Danışma Meclisi Toplantısına AK Parti Nevşehir Milletvekili ve Kırşehir Koordinatörü Erdal Feralan, Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Kırşehir İl Başkanı Av. Salih Çetinkaya, İl Genel Meclis Başkanı Şuayip Soysal, Merkez İlçe Başkanı Hilmi Güzel, ilçe başkanları, ilçelerin yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

Kırşehir Haberci, Kırşehir Haberleri

cetinkaya-5-kirsehirhaberci

cetinkaya-4-kirsehirhaberci

icon