KIRŞEHİR

Sağanak Yağışlı, 17°C

Diğer Şehirler →

$ DOLAR → Alış: 8,65 / Satış: 8,69
€ EURO → Alış: 10,14 / Satış: 10,18
01 Ocak 2017 1:30

Kırşehir’in sorunları çözüm buluyor


Kırşehir’in sorunları çözüm buluyor

Sevdalısı oldukları Kırşehir’e büyük bir aşkla hizmet ettiklerini belirten Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir’e hizmet etme, yatırımlar yapma, Kırşehir’in sorunlarını bir bir çözüme kavuşturmaya devam ediyoruz.

Kırşehir’in yarınlarını inşa etme ve Kırşehirlilerin yüzünü güldürmek amacıyla göreve geldiği günden bu güne, kendilerine duyulan güvene layık olmak adına ekibi ile birlikte Kırşehir’e ve Kırşehir halkına büyük aşkla hizmet etmeye çalıştıklarını ifade eden Bahçeci “Belediye Başkanı olarak seçildiğim günden bu ana kadar tüm enerjimizle Kırşehirimizi güzel günlere götürmek için projeler hazırlayarak çalışmalar yapıyoruz. Projelerimizi hayata geçirirken en büyük gücü hemşehrilerimize duyduğumuz güvenden alıyoruz. Bu neden den ki, tüm hizmetlerimizin odağına hemşehrilerimizin mutluluğunu koyuyoruz. Temel hedefimiz aynı gök kubbe altında , aynı havayı soluduğumuz , Kırşehir’de vatandaşlarımızın yaşamaktan keyif alması ve mutlu olmasıdır. Bu hedef doğrultusunda İlimizi en güzel inşa etmeye ve kıymetli vatandaşlarımızın gönüllerini fethetmeye devam edeceğiz. Bunu yaparken de halkımızla birlikte hareket etmeye devam edeceğiz.

Bahçeci; “Sağduyulu , iyi niyetli ve tertemiz umutlar taşıyan bir ilde iyi hizmetlerin yapılması kaçınılmazdır. Ekibimizle Kırşehir’imize hizmet etmek için yola çıktık .Kırşehir’e ve insanlarına hizmet ise bizim için mutluluktur. İnsan şehrin , şehirde insanın aynasıdır.İnsan şehri inşa ederken aslında taşın toprağın arasında kendisini inşa eder. Belediyecilik anlayışımızda insan odaklı ve tüm kesimleri kucaklayan bir yaklaşımla ,şehrimizde yaşayanların gönüllerindeki güzellikleri hizmetlerimize yansıtma çabası içerisinde çalışmalarımıza devam ediyoruz.” Dedi

icon