KIRŞEHİR

Az Bulutlu, 24°C

Diğer Şehirler →

$ DOLAR → Alış: 8,82 / Satış: 8,85
€ EURO → Alış: 10,35 / Satış: 10,39
06 Nisan 2017 21:23

Kırşehir’de Referandum Çalışmaları


Kırşehir’de Referandum Çalışmaları

 

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, referandum çalışmalarına devam etti.

Başkan Bahçeci; Referanduma sayılı günler kala, evet çalışmasını yoğun bir tempoyla sürdürüyor

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci , ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada, hizmetlerin, istikrarın devam etmesi için, Kırşehir’in marka kent olması için ‘Evet’ denilmesi gerektiğini söyledi.

Bahçeci, Cumhurbaşkanı hükumet sistemi referandumunda ‘Evet’ denilerek, milletin istikrarı ve çocukların istikbali için doğru karar alınması gerektiğini söyledi.

 

 

16 Nisan’da Türk Milleti’nin bundan sonraki süreç içerisinde kalıcı bir yönetim sistemini tercih ederek hareket etmesi gerektiğini vurgulayan Bahçeci, 16 Nisan halk oylamasının bir dönüm noktası olduğunu kaydetti.

Kalıcı bir yönetim sisteminin kurulmasının istikrarlı şekilde gelişen, büyüyen Türkiye için en temel prensip olduğunu aktaran Bahçeci, “Allah şimdiki bu yönetim kadrosunu başımızdan eksik etmesin. Ama insanlar fani. Baki olan sistemlerdir ve kurumsal yapılardır. Şayet sistemleri düzgün kurabilirsek, bunun için mücadele verebilirsek, hangi siyasi görüşten olursak olalım, hiç ama hiç önemli değil. Ülke bizim olsun, ülke bağımsız olsun, ülkenin bayrağı dalgalansın, ezanı dinmesin, içerisinde ne yaparsanız yapın. Kırşehir’i marka kent yapma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Hizmetlerin devamı için, istikrarın devamı için 16 Nisan referandumunda evet demeliyiz.” dedi.

 

 

 

icon