KIRŞEHİR

Parçalı Bulutlu, 28°C

Diğer Şehirler →

$ DOLAR → Alış: 8,56 / Satış: 8,60
€ EURO → Alış: 10,09 / Satış: 10,13
19 Nisan 2017 15:03

Kırşehir’de aranan şahıslar bulunuyor


Kırşehir’de aranan şahıslar bulunuyor

 

Kırşehir’de aranan şahıslar bulunuyor.

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince aranan şahıslar bulunuyor.

1 ocak 2017 tarihinden itibaren, yılbaşından buyana aranan 115 şahıs, Kırşehir, ilçeler ve yurt içinde başka illerde bulundu.

Haklarında yakalama ve arama kararı bulunan, kesinleşmiş hapis cezaları olan aranan şahısların yakalanması için çalışma yürüten İl Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, kentte ve başka iller ile yaptıkları ortak çalışmalarda aranan şahısları yakaladılar.

 

SON 1 AYDA 36 KİŞİ YAKALANDI

 

Kırşehir’de aranan şahıslar için yapılan operasyonlarda haklarında 7 yıl, 6 yıl, 5 yıl, 3 yıl hapis cezası oaln çok sayıda kişi yakalandı.

Kırşehir emniyet müdürlüğü asayiş şube müdürlüğü ekiplerince, hırsızlık suçlarından 7 yıl ceza alan R.B, tehdit, yağma, gasp suçlarından 7 yıl 1 ay hapis cezası alan S.E, nitelikli cinsel istismar suçundan 6 yıl 3 ay hapis cezası alan A.D, açıktan, ikamet ve iş yeri hırsızlık yapma suçundan 7 yıl 6 ay hapis cezası alan A.H.E, silahlı yağma suçundan 5 yıl hapis cezası alan Ş.S, kasten adam yaralama suçundan 3 yıl 2 ay hapis cezası alan N.Ç’nin de aralarında olduğu 36 kişi yakalanarak, ceza evine gönderildi.

 

icon