KIRŞEHİR

Sağanak Yağışlı, 17°C

Diğer Şehirler →

$ DOLAR → Alış: 8,65 / Satış: 8,69
€ EURO → Alış: 10,14 / Satış: 10,18
18 Ocak 2017 18:55

Kırşehir Belediyesinde yeni araçlar


Kırşehir Belediyesinde yeni araçlar

Kırşehir Belediyesi, il genelinde gerçekleştirdiği çalışmaların aksamaması amacıyla hizmet verdiği araçlara 3 yeni araç daha kattı.

Hizmet Kalitesini artırmayı ilke edinen Kırşehir Belediyesi araç filosuna eklediği 3 yeni araç işle standartlarını yükseltmeyi sürdürüyor. Araç filosuna olarak 2 adet binek 1 adet kamyonet aracı eklendi.

Kırşehir’e en iyi hizmeti vermeyi amaçladıklarını belirten Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci “İhtiyaca ve beklentiye yönelik çalışıyor, hizmetlerimizi bu doğrultuda hayata geçiriyoruz.Bir ilin neye ihtiyacı varsa ona cevap vermeniz lazım. Kırşehir’e yakışır hizmetler yapmaya çalışıyoruz. Araç filolarımız her zaman hizmete hazır olmalı. Kurumsal yeterliliğinizi güçlendirmeden, altyapınızı sağlamlaştırmadan gereken hizmetleri sağlayamazsınız. Kırşehir ‘e yaptığımız çalışmalarla yenilenmenin ve güzelleşmenin en güzel örnekleri yaşanmaya devam ediyor. Yaptığımız bütün çalışmalar ve alınan bütün araçlar Kırşehir halkının daha iyi şartlarda ve daha hızlı hizmet alabilmesi içindir. Yeni aldığımız 2 adet binek ve kamyonet aracımızın şehrimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

 

icon