KIRŞEHİR

Parçalı Bulutlu, 23°C

Diğer Şehirler →

$ DOLAR → Alış: 8,56 / Satış: 8,60
€ EURO → Alış: 10,09 / Satış: 10,13
21 Ocak 2017 19:04

Kırşehir Belediyesinde 80 kişilik ekip


Kırşehir Belediyesinde 80 kişilik ekip

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, gece gündüz her türlü havada fedakarca çalışan su ve kanal ekibinde çalışan personelle yemekte bir araya geldi.

Yemekte bir konuşma yapan Bahçeci, “Yapılan çalışmaları ekip ruhu ile gerçekleştiriyoruz. Hizmet dolu bir yılı geride bıraktık. Arkadaşlarımıza böyle bir yemek organize ettikleri için teşekkür ediyorum. Sizlerle bizleri bir araya getirdikleri için teşekkür ediyorum.Kırşehir’de 80 kişilik bir kadro ile iki ayrı bölümde su ve kanal olarak Kırşehir’imize çok güzel hizmetler veriyoruz. Öncelikle ben hizmetlerinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum.Son 6 ay içerisinde birimimizde ciddi bir toparlanmanın olduğunu görüyorum.Bundan dolayı da başkanınız olarak son derece memnun olduğumu belirtmek istiyorum.Bu toparlanmada katkısı olan ilgili Başkan Yardımcılarıma ve birim müdürüne emeği geçen bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.En başta da size teşekkür ediyorum.” dedi.

Bahçeci, şunları kaydetti:

“Son 3 yıl içerisinde ciddi manada alt yapı çalışması yürüttük ve özellikle hazirandan sonra da şehir merkezine girerek çalışmalarımızı en üst seviyeye çıkarttık ve inşallah 2-3 hafta içerisinde umut ediyoruz ki alt yapı ile ilgili çalışmamız bitmiş olacak. Alt yapıya işine girmek Belediye Başkanlarının hiç istemediği bir iş bende niye istemediklerini bu yıl anladım gerçekten zor iş. Bir sürü para harcıyorsunuz karşılığında şikayet alıyorsunuz. Biz sizlerle birlikte 8 yıldır bu şehre hizmet ediyoruz. Bu şehre çağ alttık biz. Şehirde her şey değişti.Kırşehir artık morali olan geleceği dair umutları olan bir şehir haline geldi.Bu şehir hepinizin yaşadığı şehir. Bu şehir bizim doğduğumuz ,doyduğumuz , Allah ömür verdiği sürece yaşayacağımız sonrada öleceğimiz bir şehir. ”

 

 

icon