KIRŞEHİR

Parçalı Bulutlu, 28°C

Diğer Şehirler →

$ DOLAR → Alış: 8,66 / Satış: 8,69
€ EURO → Alış: 10,14 / Satış: 10,18
07 Nisan 2017 16:00

Kaman ve Mucur’da doğalgaz töreni


Kaman ve Mucur’da doğalgaz töreni

 

Kırşehir’in Kaman ve Mucur ilçelerinde doğalgaz için temel atma töreni düzenlendi.

İlk olarak Mucur’da an Kırşehir Valisi Necati Şentürk, enerji kaynağı doğalgazın ilçe için çok önemli bir hizmet olduğunu söyledi.

Şentürk, milletvekillerinin doğalgazın ilçelere getirilmesi konusunda büyük gayretleri olduğunu aktararak, doğalgazın en çok da bayanların işine yarayacağını, hayatlarını kolaylaştırarak, konforlarının artacağını söyledi.

 

 

Kırşehir Milletvekili Arslan ise, Mucur ve Kaman ilçelerine doğalgazın gelmesi ile ilçelerde yaşayan vatandaşlara en iyi hizmetin verilmeye gayret gösterdiklerini söyledi.

 

 

Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya ise doğalgazın insanların hayatlarına kolaylaştırdığını, hayatlarına değer kattığını, doğalgazın medeniyet olduğunu söyleyerek, ilçelerdeki sanayicilere de büyük bir imkan olduğunu ekledi.

 

 

Mucur’daki törenin ardından Kaman’da da doğalgaz temel atma törenine geçildi. Burada yapılan konuşmaların ardından kurdele kesilerek doğalgaz işlemlerine başlandı.

 

 

Yapılan törenlere Vali Necati Şentürk, Milletvekilleri Arslan ve Çetinkaya, Kaman Kaymakamı Murat Girgin, Kaman Belediye Başkanı Erhan Talu, AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli ve İl Genel Meclisi Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

 

icon