KIRŞEHİR

Az Bulutlu, 31°C

Diğer Şehirler →

$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,87
€ EURO → Alış: 7,67 / Satış: 7,70
28 Eylül 2013 20:08

Kahraman, Büyük Usta’yı Birlikte Karşılayalım


Kahraman, Büyük Usta’yı Birlikte Karşılayalım

Kahraman, Büyük Usta’yı Birlikte Karşılayalım

Kırşehir Belediye Başkan A.Adayı Aydın Kahraman, “Büyük Usta’yı Beraber Karşılayalım”dedi.

Başbakan R.Tayyip Erdoğan’ın Ahilik kutlamalarına katılmak üzere Kırşehir’e geleceğini belirten Ak Parti Kırşehir Belediye Başkan Aday Adayı Aydın Kahraman, “ Tüm hemşerilerimize bugün yapılacak olan Ahilik kutlamalarına katılmalarını bekliyoruz” dedi.

Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Aydın Kahraman Başbakan Erdoğan’ın Kırşehir’e ve Kırşehir halkına verdiği öneme değinerek “Türk siyasetine yepyeni bir çığır açmış, toplumun her kesiminden insanları kucaklamayı amaç edinmiş siyaset anlayışıyla milyonların sevgisini kazanmış olan Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Kırşehir’e gelecek olması hepimizi çok memnun etti. Dünya Lideri Başbakanımızı bir yıl ara ile tekrar misafir etmek Kırşehir için büyük bir onurdur. AK Parti kurulduğundan bu yana Recep Tayyip Erdoğan’a sevgisini ve desteğini her zaman gösteren Kırşehir halkı, kendisine güçlü bir gönül bağı ile bağlıdır. Bunu her seçimde tekrar tekrar göstermiştir. Başbakanımızın da Kırşehir’e aynı derecede önem vermesi Kırşehir’i memnun etmektedir. AK Parti iktidarı ile Kırşehir’de pek çok önemli değişikliklere, yeniliklere imza atılmıştır. Kırşehir’i temsilen Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne göndermiş olduğumuz AK Parti’li vekillerimiz Kırşehir için önemli ve büyük adımlar atmış ve ilimiz bugünkü halini almıştır. Kırşehir adeta başkalaşım geçirmiştir.’dedi.

Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Ahilik Haftası kutlamalarına katılacak olmasının da büyük bir öneme sahip olduğunu vurgulayan Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Aydın Kahraman ‘Kırşehir, Ahilik kültürünün başkentidir. Ahilik kültürü, “Gençlerin iyi yetişmesinden meslek kazanmalarına kadar birçok toplumsal görev üstlenen anlayışı, savaş ve afetlerde gösterdiği dayanışma ve beraberlik ruhuyla da günümüz dünyasına çok önemli mesajlar bırakmıştır. Başbakanımız da gerek ülkemize faydalı bir gençlik yetiştirmek istemesi ile gerek doğal afetlere uğrayan ve savaşa maruz kalan ülkelere yaptığı yardımlar ve savaş karşıtı politika mücadelesi ile Ahiliğin mirasına muntazam şekilde sahip çıkmaktadır. Bugün Kırşehir’e gelecek olan Başbakanımıza Kırşehir için yaptıklarından ötürü, Kırşehir’e ve Ahiliğe verdiği değerden, Kırşehir’in Büyük Sanatçısı Neşet Ertaş’a duyduğu saygıdan dolayı teşekkürlerimizi sunmak için, Büyük Lider’i bir kez daha bağrımıza basmak, her zaman O’nun izinde ve yolundan yürüyeceğimizi bir kez daha göstermek için tüm Kırşehir halkını bugün 10.30’da Ahi Meydanı’nda Başbakanımızla buluşmaya davet ediyorum” Şeklinde konuştu.

icon