KIRŞEHİR

Parçalı Bulutlu, 24°C

Diğer Şehirler →

$ DOLAR → Alış: 8,56 / Satış: 8,60
€ EURO → Alış: 10,09 / Satış: 10,13
25 Şubat 2017 10:33

Hedef, ‘Seri Yakalamak’


Hedef, ‘Seri Yakalamak’

Yeşil Kırşehirspor’da hedef seri yakalamak.

Yeşil Kırşehirspor bölgesel amatör ligde galibiyet serisi yakalamayı planlıyor.

Yeşil Kırşehirspor yetkilileri, 4 haftadır galibiyet hasretine Çubukspor maçı ile son verdiklerini, bundan sonra arka arakaya galibiyetler alarak seri yakalamak istediklerini dile getirdiler.

Kırşehirli spor severleri üzdüklerini, ancak Çubukspor maçı ile sevindiklerini, bunu seri yaparak ardı ardına maçlar kazanmak istediklerini belirten yetkililer, “Nevşehirspor’u da yenmek istiyoruz. Nevşehir’i yenip, bir üç puan daha alarak, taraftarlarımızı mutlu etmek istiyoruz. Çekişmeli ve zor bir maç olacak ancak biz galibiyet için saha da olacağız.” ifadelerini kullandılar.

Ligde uzun süredir deplasman galibiyeti olmayan Yeşil Kırşehirspor, Çubukspor deplasmanında oynadıkları giib oynayacakları futbol ve mücadele ile Nevşehirspor’u da yenmek istediklerini dile getiren yetkililer, “Futbolumuzu oynayacağız, futbolcularımıza güveniyoruz. Nevşehirspor ile Ahi Stadyumunda pazar günü saat 14:00 da oynayacağımız maç çok büyük önem arz ediyor. En doğru ve en iyi şekilde hazırlanarak galip gelmek, taraftarımızı mutlu etmek istiyoruz.” sözlerini kullandılar.

 

icon