KIRŞEHİR

Az Bulutlu, 15°C

Diğer Şehirler →

$ DOLAR → Alış: 7,50 / Satış: 7,53
€ EURO → Alış: 8,96 / Satış: 8,99
29 Kasım 2013 13:31

Demokrat Partinin Adayı Mustafa Bağ


Demokrat Partinin Adayı Mustafa Bağ

Demokrat Partinin Adayı Mustafa Bağ

Kırşehir de Demokrat Parti nin Belediye Başkan Adayı Mustafa Bağ.

Demokrat Parti Teşkilat Başkanı ile görüştüğünü söyleyen Bağ, ‘Kırşehir dokusunun giderek bozulduğuna tanıklık ediyorum’ dedi.

İl Teşkilatında İl Başkanı Akif Ak Özbek’inde yer aldığı toplantıda konuşan Bağ, ” Kırşehir’in kendisine has bir yapısı var. Bu doku giderek bozuluyor. Yaşanmakta olan yozlaşmanın önüne geçebilmek. İçin tedbirler almak gerekiyor. Amacım, kişilerin açıklarını arayarak politika üretmek değil. Siyasete girmekte ki esas amacım genel politikalara tepkidir. Kent birliğinin düzenini sağlamak alternatif projeler üreterek Kırşehir’i bir adım öteye atabilmek. Onlar isteyecek ben yapacağım” şeklinde konuştu.

Merhum Menderes’in bir sözünü kendime slogan olarak seçtim. Menderes, ‘Yeter söz milletin’ diyor. Bende bu düsturla yola çıktım diyen Bağ, “İnşallah hayırlısı olacak. Asker kökenli bir insanım dik duruşum beklide bundan dır. Bu yurt hepimizin teşkilat başkanı da aynı fikirde ben yapacağım diye bir şey yok. Siyasete biraz yabancıyım politik bir tarafım yok. Siyasette bir takım manevralardan da korkmuyor değilim, Çünkü gazeteciyim” ifadelerini kullandı.

icon