13 Mart 2017

Çetinkaya, referandum sürecini değerlendirdi

Çetinkaya, referandum sürecini değerlendirdi

AK Parti Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya, ülkenin geleceği, gelecek nesiller için referandum da ‘Evet’ verilmesi gerektiğini söyledi.

16 Nisan’da yapılacak referandum öncesinde ev toplantılarını sürdüren Çetinkaya, ülkenin ve milletin geleceği olan gençler için referandumdan ‘Evet’ çıkması ile önemli bir adım atılacağını ifade etti.

Çetinkaya, mahallelerde yapılan ev toplantılarında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Referandum çalışmaları kapsamında yapılan ev toplantısında bulunan gençleri örnek gösteren Çetinkaya, ülkenin geleceği için ‘Evet’ verilemesi gerektiğini ve güçlü Türkiye’nin oluşturulması gerektiğini dile getirdi.

Güçlü yarınlar için, güçlü nesiller ve güçlü Türkiye için referandumdan ‘Evet’ çıkması ile milletin iradesi ile önemli adımlar atılacağına dikkat çeken Çetinkaya, “Genç nesillere, gelecek nesillere güçlü ülke bırakılması gereklidir. Türkiye daha güçlü ve milletin iradesi ile yönetilen bir sistemde olması gereklidir. Ülkenin güçlü yarınlara emin adımlarla ilerlemesi için referandum süreci önemli bir eşiktir. Bu eşik aşılarak başarılar gelmelidir.” dedi.

 

 

Whatsapp Paylaş
Reklam