KIRŞEHİR

Az Bulutlu, 25°C

Diğer Şehirler →

$ DOLAR → Alış: 8,56 / Satış: 8,60
€ EURO → Alış: 10,09 / Satış: 10,13
07 Mart 2017 9:33

Başkan Kendirli, mitingi değerlendirdi


Başkan Kendirli, mitingi değerlendirdi

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla Kırşehir’de gerçekleştirilen mitingin çok olumlu geçtiğini dile getirdi.

Kendirli,  “AK kadroların hep bir arada dünyaya mesaj verdiği bu büyük buluşmada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Kadınlarıyla ve gençleriyle tüm Kırşehir halkımıza ve il ve ilçe teşkilatlarımızı tebrik ediyorum” dedi.

Başkan Kendirli , Kırşehir’in Türk siyasetinin şekillenmesi açısından taşıdığı öneme her fırsatta vurgu yaptığını hatırlatarak, “Cumartesi günü Kırşehir’de gerçekleştirilen miting, esasen 16 Nisan’da verilecek EVET oyları ile şekillenecek tablonun bir özetidir. Kadirşinas Kırşehir’liler, eski karanlık dönemlerine yeniden sürüklenmek istenen Türkiye’nin önünde yepyeni bir ak meşale daha yakmıştır.” dedi.

Kendirli, “Başbakanımız Binali Yıldırım’ın katılımıyla Kırşehir’de gerçekleştirdiğimiz miting, milletimizin, huzur ve istikrarına kasteden cephelere ve çevrelere karşı yine tek vücut halinde durulacağını göstermiştir. Kırşehir’liler, şehrin dört bir yanından Cacabey Meydanı’na aslında miting için değil, istikrar için, huzur için, gelişen, kalkınan bir Türkiye ve Kırşehir için koşmuştur” dedi.

icon