06 Mart 2017

Başkan Bahçeci, Kırşehirlilere teşekkür etti

Başkan Bahçeci, Kırşehirlilere teşekkür etti

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Başbakanın Kırşehir mitingine katılan tüm Kırşehirlilere teşekkür etti.

Cacabey Meydanında halka hitap etmek için Kırşehir’e gelen Başbakan Binali Yıldırım’ı izlemeye gelen tüm Kırşehir’liler teşekkür eden Bahçeci, mesaj yayınladı.

Başkan Bahçeci, “Başbakanımızı Kırşehir bağrına bastı muhteşem bir miting oldu. Cacabey Meydanında halka hitap eden Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım Kırşehir Belediyesinin hizmetlerini inceleyerek övgü dolu sözlerle bizlere bir kere daha güvenini gösterdi. Biz de Belediye olarak, Kırşehir olarak Anadolu’nun parlayan yıldızı şehrimizde çalışmalarımıza durmadan, yorulmadan devam edeceğimize söz veriyoruz. Yine ayrıca; Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’ın bize duyduğu güveni hiçbir zaman boşa çıkarmayacağımızı ve Ahi Evran’ın, Cacabey’in nice evliya ve ozanların vatanı Kırşehir’de her zaman yeni atılımlarla, hizmet çıtasını en üst seviyelere taşıyacağımıza söz veriyoruz.” dedi.

Bahçeci, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Cacabey Meydanında düzenlenen mitinge katılarak bizlere güç veren başta, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım ve eşleri Semiha Yıldırım Hanımefendi’ye, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki’ye Kalkınma Bakanımız Sayın Lütfi Elvan’a AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız’a AK Parti Seçim İşleri Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun’a AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Hacı Turan’a Ak Parti Kırşehir Milletvekili Sayın Mikail Arslan’a, Ak Parti Kırşehir Milletvekili Sayın Salih Çetinkaya’ya Bakanlık Bürokratlarına Sivil toplum örgütlerine, Siyasi partilerin temsilcilerine, Ulusal ve yerel basın kuruluşlarımıza, Kırşehirli hemşerilerimize,
Kırşehirlileri sevindirdikleri için teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum”

 

 

Whatsapp Paylaş
Reklam