KIRŞEHİR

Az Bulutlu, 15°C

Diğer Şehirler →

$ DOLAR → Alış: 7,50 / Satış: 7,53
€ EURO → Alış: 8,96 / Satış: 8,99
28 Ekim 2013 17:51

Bahçelievler Asfalt ile Donatıldı


Bahçelievler Asfalt ile Donatıldı

Bahçelievler Asfalt ile Donatıldı

Kırşehir Bahçelievler Mahallesi Asfalt ile Donatıldı.

Kırşehir Belediyesi’nin sıcak asfalt çalışmaları kapsamında Bahçelievler Mahallesi Selgah Caddesinin 24 Aralık Caddesi ile bağlantısını sağlayan 1594. sokakta sıcak asfalt çalışmaları tamamlandı.

Asfalt çalışmaları ile ilgili bilgi veren Başkan Bahçeci, “ Daha önce de bu bölgede kaldırım ve ağaçlandırma çalışmaları yapmıştık. Biz belediye olarak ilk aşamada alt yapı sorunlarını hallediyoruz. Alt yapısı biten her yerde üst yapı çalışmalarını yapıyoruz. Bu bölgede de bütün alt yapı çalışmalarını tamamladıktan sonra üst yapı çalışmalarına başladık. Karayolları standartlarında yapılan çalışmalarda plentmix tabakası, Binder ve aşınma tabakası olmak üzere üç katmanlı çalışma sürdürdük.

Bu çalışmalarımız sayesinde hem vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırıp hem de Belediyemizin kaynaklarını tasarruflu bir şekilde kullanmış oluyoruz.

Belediye olarak vatandaşlarımızın hak ettiği kalitede hizmeti vermek için çabalıyoruz. Gerek yol çalışmalarımız gerekse şehrimizi değiştirmek ve geliştirmek için yaptığımız projelerimiz Kırşehir’in hak ettiği, beklediği çalışmalar. Bunları yapabilmek için gece gündüz çalışıyoruz. Asfalt çalışmalarımız şehrimizin ihtiyacı olan her bölgede kısım kısım gerçekleşiyor. Ana sokaklar ve caddelerde asfalt yapımı yoğun bir şekilde devam ederken ara sokaklarda da kilit parke yapıyoruz. Çalışmalarımız bittiğinde hem halkımız rahat nefes alacak hem de Kırşehir daha düzgün yollara sahip olacak”

 

 

 

icon