KIRŞEHİR

Parçalı Bulutlu, 23°C

Diğer Şehirler →

$ DOLAR → Alış: 8,56 / Satış: 8,60
€ EURO → Alış: 10,09 / Satış: 10,13
12 Mart 2017 16:40

AK Parti’de İl Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı


AK Parti’de İl Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

AK Parti Kırşehir İl Danışma Meclisi toplantısı gerçekleştirildi.

Kırşehir Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonunda düzenlenen toplantıda konuşan AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Ömer Ünal, ülke genelinde halk oylaması çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Halk oylaması sürecinde partisinin tüm üyelerinin mahalle ve sokaklarda vatandaşlara anayasa değişikliğini anlattıklarını aktaran Ünal, 16 Nisan’a kadar da devam edeceğini, anayasa değişikliği çalışmalarında kimseyi kırmadan çalışmalarını sürdürüleceğini söyledi.

 

 

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli, kentte tüm esnaflara, sivil toplum kuruluşları ve tüm vatandaşlara ulaşarak çalışma yaptıklarını dile getirdi.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir’de göreve geldikleri günden buyana söz verdikleri ve planladıkları projeleri gerçekleştirdiklerini, şuan da asfalt çalışmalarının devam ettiğini, kısımlar halinde yaparak kentte asfaltlama çalışmalarını bitireceklerini ifade etti.

AK Parti Kırşehir Milletvekilleri Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan, halk tarafından seçilen cumhurbaşkanına halkın yetkileri vermesi ve ülkeyi daha iyi şartlara taşıyacak önemli bir süreçten geçildiğini, vatandaşların bu durumun farkında olduklarını, halk oylamasında ‘Evet’ çıkacağını kaydettiler.

 

 

Toplantıya, ilçe belediye başkanları, AK Parti ilçe başkanları, kadın, gençlik kolları başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

 

 

icon