KIRŞEHİR

Sağanak Yağışlı, 17°C

Diğer Şehirler →

$ DOLAR → Alış: 8,65 / Satış: 8,69
€ EURO → Alış: 10,14 / Satış: 10,18
18 Şubat 2017 21:18

AK Parti Heyeti Referandum için Akpınar’da


AK Parti Heyeti Referandum için Akpınar’da

AK Parti Kırşehir Heyeti Akpınar’da Referandum çalışmalarına start verdi.

Akpınar da yapılan programa, AK Parti Kırşehir Milletvekilleri Salih Çetinkaya, Mikail Arslan, Kırıkkale Milletvekili Mehmet Demir, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Akpınar Belediye Başkanı Mustafa Karahan, AK Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli, AK Parti Akpınar İlçe Başkanı Celal Can, muhtarlar ve çok sayıda partili katıldı.

Akpınar ilçesine bağlı Deveci Köyü muhtarlığının organize ettiği köy muhtarları ve vatandaşların yoğun katılımı ile toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıda konuşan Milletvekilleri Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan, bir ve beraber olunacağı, istikametten ve istikrardan hiçbir zaman vazgeçilmeyeceği ve yapılacak çalışmalar ile Türkiye nin ve Kırşehir’in daha iyi yerlere geleceğini belirttiler.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ise Türkiye’nin Büyük Türkiye olma yolunda 16 Nisan’da yapılacak Referandum ile büyük bir kademe atlayarak, Türkiye’nin çok şey kazanacağını söyledi.

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli ise hep birlikte yeni Türkiye yi inşa ettiklerini söyledi.

AK Parti Kırşehir heyetinin Akpınar ilçesinde yaptığı referandum çalışmasında, vatandaşların yoğun katılım göstermesi ve kararlarının EVET olduğunu özellikle belirttiler.

 

 

 

icon