KIRŞEHİR

Parçalı Bulutlu, 18°C

Diğer Şehirler →

$ DOLAR → Alış: 8,65 / Satış: 8,69
€ EURO → Alış: 10,14 / Satış: 10,18
05 Mart 2017 19:28

AK Parti Heyeti, muhtarlarla buluştu


AK Parti Heyeti, muhtarlarla buluştu

Hirfanlı Barajı kenarında olan ve Irmak Bucağı köyleri olarak biline Sarıyahşi, Sıdıklı ve Toklumen ile bu bölgenin köy muhtarları ile AK Parti Heyeti buluştu.

Referandum ile ilgili yapılan toplantıya, AK Parti Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, AK Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli, İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Köy muhtarlarına anayasa değişikliğinin onaylanacağı referandum hakkında ve bu referandum de neden ‘Evet’ denilmesi konusunda bilgiler veren İl Başkanı Kendirli, ülkenin birlik ve beraberliği için milli ve gerçek iradeye sahip çıkmak adına referandum da evet çıkması gerektiğini söyledi.

İl Genel Meclis Başkanı Dulkadiroğlu ise, Türkiye sevdalısı bir liderin peşinde, geleceğine sahip bir ülke ve bireyler oluşturmaya çalıştıklarını, 15 Temmuz ruhuyla Türkiye’de ve ülkenin her şehrinde yenilenen, dirilen bir anlayış ile hareket edilmesi gerektiğini, bu sebeple ‘Evet’ vererek ülkeye ve millete sahip çıkılması gerektiğini söyledi.

Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, 15 Temmuz darbe girişimi, ekonomik saldırılar, terör saldırıları ile ülkeye zarar verilmek istendiğini ve artık buna dur denilmesi gerektiğini, artık bunları ülkeye yapanları dize getirlmesi gerektiğini ifade eden Arslan, ” Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, şer odaklarıyla ciddi bir mücadele verdik. Referandum da evet vererek ülkenin geleceği için katkı yapmalı, milletin iradesine sahip çıkmalıyız.” dedi.

 

 

 

 

icon