KIRŞEHİR

Az Bulutlu, 24°C

Diğer Şehirler →

$ DOLAR → Alış: 8,82 / Satış: 8,85
€ EURO → Alış: 10,35 / Satış: 10,39
26 Nisan 2017 21:21

AK Kadro’dan Arslan’a Tam Destek


AK Kadro’dan Arslan’a Tam Destek

 

AK Parti’nin AK Kadrolarından Milletvekili Arslan’a tam destek geldi.

AK Parti Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, AK Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli, Milletvekili Mikail Arslan hakkında yapılan haberlere tepki göstererek, tam destek verdiklerini söyledi.

Çetinkaya, gazetecilere yaptığı açıklamada, Arslan’ın kardeşi ve yeğeninin bulundukları makam için yapılan haberlerin eleştirilerin haksızlık edildiğini, liyakat sahibi olan herkesin her görevde bulunabileceğini söyledi.

Atamalarda, kişilerin kim olduğunun değil yaptıkları işin bir önemi olduğunu savunan Çetinkaya, ” Kırşehir‘e o kişilerin yaptıkları hizmetlere kimse bir şey diyemez. Emekleri ortadadır. Milletvekilinin kardeşi, yiğeni bir şey olamaz diye bir tutum içinde olmak hatadır, o zaman o insanlar ne yapacak. Devletin memuru olan bu insanlar, milletvekili yakını olsun olmasın, liyakat sahibi olan herkes her görevde bulunabilir.” dedi.

 

 

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ise, Milletvekili Arslan’ın Kırşehir’de çok büyük emekleri olduğunu, Kırşehir’in  ilerlemesi, gelişmesi, yatırım alması için çok fazlasıyla emeği olduğunu vurgulayarak, projeler de çalışan emeklerini esirgemeyen bir milletvekiline, kasıtlı haberler yapılmış olsa da kendisinin yanında olduklarını söyledi.

 

 

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli ise bu tür yapılan haberler ile hiç bir şey elde edemeyeceklerini, bu yapılan haberlerin Kırşehir‘e ve teşkilatlara zarar veremeyeceğini, Kırşehir’deki birlik ve beraberlik ortamının bozulamayacağını, bu haberlerin ise tamamen kasıtlı olarak yapıldığını söyledi.

 

icon