KIRŞEHİR

Sağanak Yağışlı, 17°C

Diğer Şehirler →

$ DOLAR → Alış: 8,65 / Satış: 8,69
€ EURO → Alış: 10,14 / Satış: 10,18
18 Ocak 2017 19:15

Aile Yaşam Merkezi Kursları Başladı


Aile Yaşam Merkezi Kursları Başladı

Kırşehir Belediyesi, Aile Yaşam Merkezi, Kervansaray ve Bahçelievler konağında ikinci dönem kurs kayıtları başladı.

Kırşehir’de yaşayan ve okuyan gençler, hanımlar ve çocuklar için kültürel, sanatsal ve sosyal gelişiminin desteklendiği; farklı alanlardaki kurslarla her kesime hitap eden Aile Yaşam Merkezi,Kervansaray ve Bahçelievler konağında yeni dönem kurs kayıtları devam ediyor.

Aile Yaşam Merkezimizde; Hat;Filigrafi,İngilizce A1,Diksiyon,Arapça,Fotoğrafçılık,İğne Oyası,Suzeni,Ahşap Boyama,Dantel Anglez, Erkekler ve Bayanlar için Kuran-ı Kerim, Ney ,Tezhip,Okul Öncesi, Yetişkin ve çocuklar için Piyano ,Çocuklar ve Yetişkinler için Resim,Bağlama,Gitar,Step,Step Aerobik,Plates,Zumba, Çocuklar için Tiyatro,Kağıt Rolyef,Kaligrafi, Tel Kırma,İşaret Dili,Evde Çocuk tasarımı ve Takı tasarım branşlarda kayıtlar devam ediyor.

Kırşehir’de kültürel, sosyal ve eğitsel alanda faaliyetlerimizi artırmak ve Kırşehirlilerin ihtiyacı olan etkinlikleri düzenlemek için bu merkezlerimizi açtık diye kaydeden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Kurs merkezlerimiz Kırşehirliler tarafından yoğun ilgi görüyor. Açtığımız kurslarımızla Kırşehir’de sosyal hayata zenginlik kattık. Kırşehir’in huzur şehri olma yolunda önemli adımlarından biri olarak gördüğümüz ‘sosyal belediyecilik’ anlayışımızın en güzel örneklerinden biridir kurs merkezlerimiz. Yaz döneminde olduğu gibi kış döneminde de açılan kurslarımız yine Kırşehirlilerin uğrak yerlerinden biri olmaya devam ediyor ” dedi.

Kayıtlar 9 Ocak 2017-27 Ocak 2017 tarihleri arasında Aile Yaşam Merkezi ve Konaklarda yapılacak.

 

icon